RN65D5112FR36
MFR.Part #
RN65D5112FR36
JLCPCB Part #
C1785645
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors