RN65E3743FBSL
MFR.Part #
RN65E3743FBSL
JLCPCB Part #
C1431280
Description
-65℃~+175℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors