RN65D4752FRSL
MFR.Part #
RN65D4752FRSL
JLCPCB Part #
C6982338
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors