RN65D4641FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D4641FRSL
JLCPCB Part #
C3530753
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 4.64kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors