RN65D45R3FRE6
MFR.Part #
RN65D45R3FRE6
JLCPCB Part #
C3390228
Description
-65℃~+175℃ 45.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors