RN65D4321FBSL
MFR.Part #
RN65D4321FBSL
JLCPCB Part #
C3500129
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors