RN65D4221FRSL
MFR.Part #
RN65D4221FRSL
JLCPCB Part #
C3490842
Description
-65℃~+175℃ 4.22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors