RNC65H7320FRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H7320FRRE7
JLCPCB Part #
C3427549
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors