RN55D7872FRSL
MFR.Part #
RN55D7872FRSL
JLCPCB Part #
C1782521
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors