RN65D3901FB14
MFR.Part #
RN65D3901FB14
JLCPCB Part #
C1402720
Description
-65℃~+175℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors