RN65D3743FBSL
MFR.Part #
RN65D3743FBSL
JLCPCB Part #
C3525863
Description
-65℃~+175℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors