RNR65H6042FRB14
MFR.Part #
RNR65H6042FRB14
JLCPCB Part #
C3521893
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors