RN65D3400FRSL
MFR.Part #
RN65D3400FRSL
JLCPCB Part #
C3469491
Description
-65℃~+175℃ 340Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors