RN65D3241FRSL
MFR.Part #
RN65D3241FRSL
JLCPCB Part #
C3455064
Description
-65℃~+175℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors