RN65D28R0FBSL
MFR.Part #
RN65D28R0FBSL
JLCPCB Part #
C3408284
Description
-65℃~+175℃ 28Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors