RN65D27R0FB14
MFR.Part #
RN65D27R0FB14
JLCPCB Part #
C1402711
Description
-65℃~+175℃ 27Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors