RN65D2552FB14
MFR.Part #
RN65D2552FB14
JLCPCB Part #
C1416945
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors