RN65D2550FRSL
MFR.Part #
RN65D2550FRSL
JLCPCB Part #
C1797821
Description
-65℃~+175℃ 255Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors