RN60E7680BRE6
MFR.Part #
RN60E7680BRE6
JLCPCB Part #
C1798968
Description
-65℃~+175℃ 250mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors