SMM02040C1152FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMM02040C1152FB300
JLCPCB Part #
C2119878
Package
MiniMELF
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS