RN65D2371FR36
MFR.Part #
RN65D2371FR36
JLCPCB Part #
C3401839
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors