RN65D2671FR36
MFR.Part #
RN65D2671FR36
JLCPCB Part #
C1785471
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors