RN65D2263FB14
MFR.Part #
RN65D2263FB14
JLCPCB Part #
C3436330
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors