RNC55H1783FSRE765
MFR.Part #
RNC55H1783FSRE765
JLCPCB Part #
C3553325
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors