RN65D2211FRSL
MFR.Part #
RN65D2211FRSL
JLCPCB Part #
C1797559
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors