RN65D2261FRSL
MFR.Part #
RN65D2261FRSL
JLCPCB Part #
C1797664
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors