RN65D2702FRE6
MFR.Part #
RN65D2702FRE6
JLCPCB Part #
C3395927
Description
-65℃~+175℃ 27kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors