RN65D2151FRSL
MFR.Part #
RN65D2151FRSL
JLCPCB Part #
C1797896
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors