ERL20392R00FKEA500
MFR.Part #
ERL20392R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3353795
Description
-65℃~+175℃ 392Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors