RN60D2100FBSL
MFR.Part #
RN60D2100FBSL
JLCPCB Part #
C3484612
Description
-65℃~+175℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors