RN65D19R6FB14
MFR.Part #
RN65D19R6FB14
JLCPCB Part #
C1415958
Description
-65℃~+175℃ 19.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors