ERC50203R00BHEB500
MFR.Part #
ERC50203R00BHEB500
JLCPCB Part #
C3409031
Description
-65℃~+175℃ 100mW 203Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS