RN65D1960FRSL
MFR.Part #
RN65D1960FRSL
JLCPCB Part #
C3480506
Description
-65℃~+175℃ 196Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors