RN65D1690FRSL
MFR.Part #
RN65D1690FRSL
JLCPCB Part #
C3403533
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors