RN65C1781FB14
MFR.Part #
RN65C1781FB14
JLCPCB Part #
C3365666
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors