RN65D1692FRSL
MFR.Part #
RN65D1692FRSL
JLCPCB Part #
C1798279
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors