RN65D1474FBSL
MFR.Part #
RN65D1474FBSL
JLCPCB Part #
C1433330
Description
-65℃~+175℃ 1.47MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors