TNPU080518K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080518K2AZEN00
JLCPCB Part #
C3919858
Description
-55℃~+125℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS