RN65D1472FRE6
MFR.Part #
RN65D1472FRE6
JLCPCB Part #
C3364243
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors