Y006260R0000F9L
MFR.Part #
Y006260R0000F9L
JLCPCB Part #
C1473500
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60Ω ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS