RN65D1403FBSL
MFR.Part #
RN65D1403FBSL
JLCPCB Part #
C1427376
Description
-65℃~+175℃ 140kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors