RN65D1430FRSL
MFR.Part #
RN65D1430FRSL
JLCPCB Part #
C3480041
Description
-65℃~+175℃ 143Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors