RN65D1430FB14
MFR.Part #
RN65D1430FB14
JLCPCB Part #
C3478417
Description
-65℃~+175℃ 143Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors