RN65D1400FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D1400FRSL
JLCPCB Part #
C1797059
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors