RN65D1400FBSL
MFR.Part #
RN65D1400FBSL
JLCPCB Part #
C1429954
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors