RN65D1371FBSL
MFR.Part #
RN65D1371FBSL
JLCPCB Part #
C1427169
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors