RNR65H3011FRB14
MFR.Part #
RNR65H3011FRB14
JLCPCB Part #
C3548602
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors