RN65D1333FBSL
MFR.Part #
RN65D1333FBSL
JLCPCB Part #
C1427139
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors