MAL204865332E3
MFR.Part #
MAL204865332E3
JLCPCB Part #
C1600418
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.22A@100Hz 16V 16mm 27mm 3300uF 4000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS