RN65D1301FRSL
MFR.Part #
RN65D1301FRSL
JLCPCB Part #
C3524248
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors